Zdajesz maturę z matematyki bo musisz?

Zobacz jak minimalnym nakładem sił i czasu zdać ten egzamin!

OD: Łukasz Masłowski, Redaktor platformy edukacyjnej MatmaNa6.pl

Wiadomość z dnia 18 09 2020

Prawdopodobnie jak wiele osób, które muszą zdać maturę z matematyki zapomniałeś już większość rzeczy, których się nauczyłeś w liceum lub technikum.

Uczysz się innych przedmiotów, na których Ci zależy, a matematyka nad Tobą ciąży jak piąte koło u wozu, bo nie jest Ci do niczego potrzebna i najchętniej byś ją zdał i o niej zapomniał, bo wiesz, że nie chcesz z nią wiązać swojej przyszłości zawodowej.

Ciągle mam kontakt z takimi osobami, którym na myśl o matematyce przychodzi tylko jedno zdanie do wypowiedzenia: Byle ją zdać! Postanowiłem pomóc takim osobom i przygotowałem rozwiązanie tego problemu.

Poświęc jeszcze kilka minut i przeczytaj w jaki sposób poświęcając minimalną ilość czasu zdać maturę z matematyki! TO DZIAŁA!

 

 

Matura z matmy to aż 9 obszernych działów. Kilkaset zagadnień i jeszcze więcej zadań, które teoretycznie powinieneś opanować jeżeli chcesz zdać ten egzamin.

Aby się tego wszystkiego nauczyć musiałbyś poświęcić minimum 200 godzin, czyli ucząc się po 2 godziny dziennie trwałoby to jakieś 4 miesiące.

A gdzie jeszcze czas na inne ważniejsze przedmioty od których zależy Twoja przyszłość?

Aby zdać maturę z matematyki potrzebujesz minimalnie 30% na egzaminie czyli tylko (lub aż) 15 punktów.

20 punktów możesz uzbierać z zadań testowych. Jeżeli wygrałeś już w lotka to nie musisz czytać dalej, bo znaczy to, że i tutaj ustrzelisz 15 prawidłowych odpowiedzi i zdasz maturę bez nauki.

Jednak czy masz, aż tyle szczęścia przy strzelaniu na chybił/trafił?

Matura z matematyki to dużo materiału, ale...

Większość z niego będzie Ci potrzebna tylko raz w życiu - na maturze! Czy musisz się tego wszystkiego uczyć, aby zdać maturę z matematyki - NIE! Musisz się nauczyć TYLKO tego co będzie na maturze.

Zapytasz skąd się dowiedzieć co będzie na maturze. Nie jest to takie proste, ale jeżeli poświęcisz kilka lub kilkanaście dni na przeanalizowanie wszystkich dotychczasowych matur to zauważysz, że na maturze są działy, zagadnienia, pojęcia, a nawet zadania, które zawsze się pojawiają na egzaminimie maturalnym.

Nie masz kilkunastu dni na analizowanie wszystkich poprzednich matur, co zrobić?

Nie przejmuj się, zrobiliśmy to już za Ciebie i starannie wybraliśmy ten materiał, który zawsze pojawia się na maturze. Okazało się, że jest go znacznie mniej niż całość wymagań CKE!

Zdajesz maturę z matmy bo musisz?

MAMY DLA CIEBIE IDEALNE ROZWIĄZANIE,

które wymaga minimalnej ilości czasu i DAJE EFEKT w postaci zdanej matury z matematyki

 

Zainteresowany?

Skoro chcesz tylko zdać maturę z matematyki i nic więcej nie potrzebujesz, to...

Naucz się tylko tego materiału, który będzie Ci potrzebny do osiągnięcia pozytywnego wyniku.

Okroiliśmy materiał wymagany do matury, tak aby pozbyć się tych elementów, które wymagają dużo nauki, a szansa na to, że pojawią się na maturze jest bardzo mała. Dodatkowo skupiliśmy się na tych rzeczach, które na maturze pojawiają się najczęściej i jest 99% szans na to, że pojawią się i teraz.

Całość zmieściła się w 25 lekcjach! (Zamiast 74 w pełnym kursie, który wymaga dużo więcej nauki) Z opanowanym materiałem z tych lekcji jesteś w stanie uzyskać wynik na poziomie 50% z matury podstawowej. Zapytasz zapewne dlaczego 50, a nie 30%? Przecież materiału było by jeszcze mniej.

Dodaliśmy ten margines, aby mieć pewność, że zdasz maturę. Te 20% marginesu punktowego wymaga niewiele więcej pracy z Twojej strony, a daje Ci poczucie bezpieczeństwa i pewność w przygotowaniu się do matury.

Co zawiera Ekspresowy Kurs Maturalny z matematyki?

 • 1

  Wyselekcjonowane materiały, które pozwolą Ci zdać maturę na minimalnie 30%.

  Kurs zawiera materiały na około 50% punktów. Dodatkowe 20% powyżej wymaganego progu dodaliśmy jako margines bezpieczeństwa, abyś miał pewność, że zdasz maturę z matematyki za pierwszym razem!

 • 2

  25 jednostek lekcyjnych. Skróciliśmy kurs do minimum!

  Cały materiał podzieliliśmy na lekcje, abyś mógł w wygodny sposób przyswoić sobie wiedzę.

 • 3

  Podsumowanie każdej lekcji.

  Do każdej lekcji, dodaliśmy podsumowanie tego co powinieneś z niej zapamiętać. Dzięki temu jeszcze lepiej skupisz się na materiale.

 • 4

  Zadania testowe i krótkie!

  W kursie skupiliśmy się TYLKO na zadaniach testowych i krótkich, bo one pozwolą Ci zdać maturę. Zadania długie wymagają dużo więcej nauki, a możliwe do zdobycia punkty, są niewspółmierne do wysiłku jaki musisz włożyć w przygotowanie się do egzaminu.

 • 5

  Pełne rozwiązania do wszystkich zadań!

  Do każdego zadania w kursie dodaliśmy pełne rozwiązanie krok po kroku. Nie będziesz miał już żadnych wątpliwości dlaczego dane zadanie należy rozwiązać w ten, a nie inny sposób.

 • 6

  Inteligentny system harmonogramowania nauki.

  Kurs samodzielnie rozplanuje za Ciebie całą naukę. Codzinnie będziesz otrzymywał ustaloną ilość lekcji do przerobienia. W ten sposób oszczędzisz jeszcze więcej czasu i nie zamęczysz się nauką matematyki! Inteligentny harmonogram sam powie Ci na jakim etapie przygotowań jesteś i ile jeszcze potrzebujesz czasu, aby w pełni się przygotować do matury. Tego nie ma żaden inny kurs!

Ile czasu potrzebuję na przerobienie kursu?

W kursie umieściliśmy tylko niezbędne materiały tak, aby nauczyć Cię najbardziej potrzebnych rzeczy, które pozwolą Ci zdać maturę. Całość zmieściliśmy w 25 lekcjach. To znacznie mniej niż inne kursy na rynku, ale jest to wystarczająca ilość lekcji i zagadnień, aby spokojnie zdać ten pierwszy ważny egzamin.

Dzięki takiej ilości lekcji oszczędzasz dużo czasu, a cały kurs możesz przerobić i przygotować się do matury w nawet kilka dni.

Poniżej w tabeli pokazuję dokładnie ile czasu potrzebujesz na przerobienie kursu w zależności od tego ile lekcji dziennie będziesz przerabiał:

1 lekcja dziennie
25 dni

 • około 1 godziny dziennie
 • całość w 3,5 tygodnia
2 lekcje dziennie
13 dni

 • około 1,5 - 2 godziny dziennie
 • całość w 2 tygodnie
3 lekcje dziennie
9 dni

 • około 2,5 - 3 godziny dziennie
 • całość w ponad tydzień

Kto jest autorem kursu?

Autorami kursu są Małgorzata i Łukasz Masłowscy, Redaktorzy portalu MatmaNa6.pl jednego z największych serwisów matematycznych w Polsce.

Prowadzimy go nieustannie od 2008 roku, a od 8 lat prowadzimy kursy maturalne przez internet.

Matematyka to nasza pasja i wkładamy w to całe serce. Oboje ukończyliśmy uczelnie techniczne m.in. studia z matematyki. Teraz pomagamy innym zrozumieć, często polubić i przede wszystkim zdać maturę z matematyki.

Z naszych kursów skorzystało już
ponad 49 tysięcy zadowolonych maturzystów
Zobacz opinie uczestników

Posiadanie wiedzy to jedno, a umiejętność jej przekazania to druga sprawa. Sprawdź co o naszym stylu nauki sądzą inni.

Lekcje są skonstruowane w bardzo przejrzysty sposób, jak do tej pory zrozumiałam wszystko (jak chodzi o moje zdolności matematyczne to śmiało mogę powiedzieć że dopiero z tym kursem zaczynam rozumieć o co chodzi) ha gdyby tak wyglądały lekcje w szkole, zapewne nie było by problemu z maturą.... świetnie krótko, prosto zwięźle i na temat.

Anna Maj, maturzystka

Jestem tegoroczną maturzystką i muszę przyznać, że kurs bardzo mi się przydał. Jestem w pełni zadowolona, ponieważ wiele sobie przypomniałam , jak i zarówno nauczyłam. Z pewnością polecę tą stronę moim znajomym.
Pozdrawiam 🙂

Marta Kaczmarek, tegoroczna maturzystka

Rewelacyjny kurs!! Nie dość, że każda lekcja jest bardzo krótka, to wszystko jest tak idealnie wytłumaczone, że czasem się zastanawiam jak ja niektórych rzeczy mogłam nie rozumieć 🙂 Na prawde wspaniały pomysł z tym kursem. Pozdrowienia dla twórcy tego kursu 🙂

Dominika Pasierbek, matura 2016

Jeżeli chodzi o sam powód, pisania, to chciałam napisać, że właściwie brak mi słów. Ja co prawda, maturę pisałam w zeszłym roku, i jak (niestety) spora część, poległam. Na matematyce oczywiście. Bałam się, iż pomimo tego, że mam rok "wolnego", to sobie nie poradzę. A tu proszę ! Państwa kurs ! Na prawdę brak słów, za mega wspaniałą inicjatywę.
Szacunek wielki, za to, że przez kilkadziesiąt dni, potrafił Pan i cała ekipa "MatmaNa6.pl", wyjaśnić to, czego nie dokonał mój matematyk przez 3 lata. 

Pozdrawiam serdecznie,

Agata Polakiewicz, matura 2015 - poprawa

Drogi Łukaszu z żoną stokrotne dzięki za wykłady - żaden z podręczników nie daje tak jasnego i klarownego wyjaśnienia, dzięki Wam zaczynam rozumieć matematykę, ba nawet ja polubiłam.

Maria Jedliczo, tegoroczna maturzystka

Witam serdecznie 🙂 Serdecznie dziękuję za pomoc w nauce matematyki, dzięki udziałowi w Pana kursie bez problemu poradziłam sobie z dzisiejszą maturą. Rzeczy, które wcześniej były dla mnie niezrozumiałe, okazały się być banalnie proste.
Ma Pan niesamowitą zdolność tłumaczenia wszystkich zagadnień krok po kroku, co się ceni, ponieważ osoby, które wcześniej nie żyły w zgodzie z matematyką, tego właśnie potrzebowały. Jeszcze raz WIELKIE podziękowania i życzę dalszych sukcesów w pracy 🙂 Pozdrawiam,

Paulina Ryba, matura 2017

Witam!
Powiem tak:
Moim zdaniem ten kurs jest po prostu obłędny! Nie dość, że przyczynił się do bardzo dobrych wyników na maturze to jeszcze zmniejszył stres przed. Przechodząc wszystkie lekcje (z początku systematycznie, później dopiero tydzień przed maturą ok 30lekcji - z powodu braku wolnego czasu w roku szkolnym) na maturę szłam z przekonaniem, że żadne zadanie nie będzie dla mnie problemem - choć ten "dowód" ustanowił na mnie pułapkę.

Sądzę, że to własnie dzięki temu kursowi tak dobrze napisałam maturę na poziomie podstawowym. Bo na rozszerzonym już troszkę gorzej mi poszło - ale to jedynie była moja wina, gdyż np. źle przepisałam zadanie. A dzięki temu kursowi w większości przypadków wiedziałam co rozwiązać i jak to zapisać. I tak jak nie wielu z moich znajomych ten poziom wydawał się w miarę przystępny.

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA KURS MATURALNY, KTÓRY STAŁ SIĘ MOIM NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM!
Pozdrawiam 🙂

Klaudia Wcisło, matura 2015

Witam 🙂
Bardzo się cieszę, że rusza 3. edycja kursu maturalnego MatmaNa6.pl. Są to bardzo przydatne lekcje jako indywidualne przygotowanie do matury oraz ogromna pomoc w przygotowywaniu się na zajęcia lekcyjne. Z ogromną radością polecę go młodszym rocznikom i ogólnie postaram się choć w najmniejszym stopniu pomóc serwisowi!
Mnie osobiście kurs bardzo pomógł - z matematyki byłam dosyć słaba, a moich rodziców nie stać było na korepetycje czy drogie kursy przedmaturalne oferowane przez różne szkoły. Mimo to zależało mi na dobrym wyniku z matury i przyzwoitej ocenie na świadectwie ukończenia liceum. Zapisałam się więc na Pana kurs i z biegiem czasu powoli zaczynałam rozumieć zawiłe matematyczne reguły. Dziś zamiast marnej trójki na moim ostatnim szkolnym świadectwie widnieje piątka, a co najważniejsze dostałam się na wymarzony kierunek studiów. Ten kurs okazał się dla mnie doskonałym rozwiązaniem! 😉
Mam nadzieję, że takich osób jak ja będzie za Pana sprawą dużo więcej 🙂

Dziękuję za wszystko i pozdrawiam!

Marta Wiszowata, matura 2014

Kurs jest świetny! Genialny wręcz! Co prawda błędem było zakwalifikowanie metody wyznacznikowej przy układach liniowych, bo to poziom rozszerzony a ja robię podstawę 🙂 ale to nic takiego w stosunku do tego jak dobry jest ten kurs. Jedyne co mi nie odpowiada to to, że maile przychodzą codziennie, chciałabym mieć możliwość wyboru dni 🙂 jeszcze raz to powiem, SUPER POMYSŁ z tym kursem !

Kasia, licealistka z Bydgoszczy, matura 2013

Super kurs! naprawdę! Przed każdym sprawdzianem czy kartkówka wchodzę na lekcje i szukam tego co potrzebuję dzieki czemu mogę sobie poćwiczyć. Wszystko świetnie wytłumaczone, jak dla mnie strzał w dziesiatke!
Owacje na stojaco dla prowadzących! brawo!

Magdalena Badowska, maturzystka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie (matura 2013)

Ten kurs jest fantastyczny!! Wcześniej z matematyki potrafiłam nie wiele, a teraz? Nic nie sprawia mi problemów 🙂 Wszystko jest opisane naprawdę fajnym, prostym językiem więc nie żadnych problemów ze zrozumieniem co autor miał na myśli 🙂 Matematyka stała się przyjemna, a nie zmorą 🙂 ten kurs rozjaśnił mi głowę 😀
Dziękuję Panie Łukaszu 🙂

Angelika, licealistka z Liceum Zaocznego Profesja w Gdańsku

Dla mnie ten kurs jest strzałem w 10! Codzienny kontakt z matematyką przez ok 15 minut, czasem mniej, wydawał się wcześniej dla mnie niemożliwy- chociaż wiem, że taka systematyczna praca najbardziej popłaca 😀 i właśnie dzięki Waszemu kursowi maturalnemu mogę powiedzieć, że doskonale pomaga mi on przypomnieć sobie wszystkie tematy z 3 lat licealnych. Po miesiącu korzystania z kursu poprawiłam swój wynik z matury próbnej o prawie 20 % 🙂 mam nadzieje, że w maju będzie to kolejne dwadzieścia więcej 😀 Pozdrawiam i dziękuje za wymyślenie czegoś tak przydatnego ! 🙂

Karolina, licealistka z I LO im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej

Dla kogo jest skrócony kurs maturalny z matematyki?

 • 1

  Dla osób, które zdają maturę z matematyki BO MUSZĄ

  Wiele osób musi zdać maturę z matematyki, bo jest taki wymóg. Ten egzamin nie jest im jednak do niczego potrzebny, dlatego wynik nie jest tak istotny. Liczy się tylko zdanie, bo na studia ważne są inne przedmioty.

 • 2

  Dla osób, które chcą zdać maturę na około 30-50%, niskim nakładem czasu i sił

  Nie chcesz się przemęczać z nauką matematyki lub jesteś humanistą, a matematyka to Twoja zmora. Ten kurs pozwoli Ci zdać maturę bez większego stresu.

 • 3

  Dla osób, które "obudziły" się na krótko przed maturą i muszą szybko przygotować się do egzaminu.

  Nie masz już czasu na pełny kurs maturalny, bo zostało zbyt mało czasu do matury? To jest najlepsze rozwiązanie Twojego problemu. Opanujesz w krótkim czasie esencję wiedzy z matematyki i zdasz maturę!

Tłumaczymy nawet najbardziej oczywiste rzeczy. Dlaczego?

Które rzeczy są oczywiste? Tylko te, które się zna i rozumie! Na dzień dzisiejszy nie wiem jak jest Twój poziom wiedzy z matematyki, dlatego przyjąłem zasadę w kursie, że tłumaczę wszystko od podstaw.

Czasami może Ci się wydawać, że tłumaczenie takich drobiazgów jak procenty czy dodawanie ułamków to zbędny wysiłek, bo to oczywistość! W tym kursie wszystkie tego typu pojęcia są wytłumaczone wręcz "łopatologicznie" tzn. przeczytasz i zrozumiesz!

Jeżeli jakiś materiał jest dla Ciebie jasny i zrozumiały to możesz przejść do kolejnej lekcji.

Tłumaczymy wszystko w prosty sposób!

Czy jak czytasz na temat niektórych zagadnień z podręczników szkolnych/maturalnych to dalej nic z tego nie wiesz?

Niestety nie jesteś z tym uczuciem sam!

Wiele osób tak ma i ja nie byłem tutaj wyjątkiem. W liceum musiałem przeczytać w podręczniku do matematyki jakieś tłumaczenie kilka razy, aby je zrozumieć.

Czyja to wina?

Moim zdaniem wynika to z faktu, że osoby, które piszą podręczniki często nie uczyły w szkole i dlatego te tłumaczenia są niezrozumiałe.

Przez to, że sam miałem ten problem to wszystkie nasze materiały przygotowujemy w taki sposób, aby po jednokrotnym przeczytaniu nie budziły wątpliwości i były od razu zrozumiałe. W tym celu dodajemy dodatkowe komentarze i przykłady, bo to najszybszy sposób, abyś opanował materiał potrzebny do zdania matury z matematyki.

Jak będzie wyglądał kurs?

Kurs realizujesz w zamkniętej części serwisu MatmaNa6.pl w wygodnym panelu kursu. Do dyspozycji otrzymasz system harmonogramowania nauki w którym będziesz mógł ustawić:

 • ilość lekcji dziennie,
 • dni tygodnia w które chcesz otrzymywać i przerabiać lekcje,
 • najbardziej odpowiednią dla Ciebie godzinę otrzymywania kolejnych lekcji.

Ponadto system sam będzie Ci pokazywał Twój postęp w opanowaniu materiału oraz to ile jeszcze pracy przed Tobą.

Ustawienia harmonogramu możesz zmienić w dowolnym momencie bez wpływu na dotychczasowo przerobiony materiał. Dzięki temu jeżeli będziesz miał dni w które nie znajdziesz aż tyle czasu na naukę, to możesz zwolnić tempo kursu w tym okresie.

Po co Ci taki harmonogram?

Dzięki niemu nie będziesz tracił czasu na zastanawianie się "co dzisiaj powinienem zrobić?". Harmonogram sam rozplanuje całą naukę. Kolejne lekcje będą udostępniane dopiero w miarę upływającego czasu, aby nie przywalić Cię dużą ilością materiału już pierwszego dnia! Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu na organizacji nauki.

Powiadomienia email o kolejnych lekcjach.

Systematyczność to podstawa tego kursu. Bez niej nie uda Ci się przygotować do matury z matematyki. Dlatego, aby zmotywować Cię do nauki w dni w które masz przerobić kolejne lekcje wyślę Ci przypomnienie na Twój adres email. Przetestowaliśmy to w naszych poprzednich kursach i takie przypomnienia świetnie się sprawdzają!

Nie musisz uczyć się z monitora!

Większość osób woli uczyć się z kartki niż z monitora. Dlatego przygotowałem możliwość drukowania wszystkich materiałów. Opcja drukowania jest na tyle rozbudowana, że pozwala drukować od razu kilka lekcji lub wybrane zagadnienia, zadania czy tylko krótkie ćwiczenia interaktywne. Sam zobaczysz jakie to proste i wygodne.

Kiedy się rozpoczyna i jak długo trwa Ekspresowy Kurs Maturalny?

Kurs jest prowadzony indywidualnie z każdym uczestnikiem, rozpoczniesz go w momencie zakupu dostępu do kursu.

Kurs zawiera 25 lekcji. Codziennie otrzymasz ustaloną przez Siebie ilość lekcji. Czyli całość zajmie Ci od kilku dni (4 lekcje dziennie) do trzech tygodni (1 lekcja dziennie) w zależności od czasu poświęconego na naukę.

Ile kosztuje Ekspresowy Kurs Maturalny?

Ceny kursów maturalnych oscylują w granicach 600-1200 zł w zależności od miasta i ilości godzin.

Ceny kursów internetowych są nieco niższe i wynoszą średnio 250-400 zł!

Ceny korepetycji to już astronomiczne kwoty bo mieszczą się one w przedziale 25-60 zł za godzinę, czyli za 25 godzin byłoby to od 625 do 1500 zł!

Zróbmy małe podsumowanie

W ramach kursu otrzymasz:

 • Wyselekcjonowany materiał, dzięki któremu zdasz maturę z matematyki.
 • 25 lekcji, zawierających esencję więdzy.
 • Zadania testowe z pełnymi rozwiązaniami
 • Zadania krótkie z pełnymi rozwiązaniami!
 • Podsumowania każdej lekcji, abyś mógł szybciej sprawdzić czy wszystko w pełni opanowałeś.
 • System harmonogramowania nauki, który zaoszczędzi Ci masę czasu!
 • Nieobliczalną oszczędność czasu, który musiałbyś poświęcić na samodzielną naukę bez kursu.

Ale to nie wszystko, są jeszcze BONUSY

BONUS 1

3 autorskie arkusze maturalne

Po przerobieniu kursu otrzymasz 3 autorskie arkusze maturalne, przygotowane specjalnie na potrzeby tego kursu. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić efekty swoich przygotowań oraz ocenić możliwy wynik na maturze w maju.

Wartość arkuszy: 27 zł

BONUS 2

Raport: Najczęstsze zadania maturalne z matematyki

Dla uczestników kursu przeanalizowałem matury z ostatnich kilku lat i przygotowałem raport z zadaniami które najczęściej pojawiają się na maturze podstawowej z matematyki. Jest to doskonałe uzupełnienie materiału zebranego w kursie.

Wartość raportu: 21 zł

BONUS 3

PORADNIK: Jak wybrać studia?

Stosz przed wyborem studiów. To jeden z najważniejszych wyborów w Twoim życiu. Ważne jest, abyś dokonał go świadomie i jak najlepiej. Ten poradnik przeprowadzi Cię przez proces podjęcia tej decyzji krok po kroku.

Wartość poradnika: 59 zł

BONUS 4

KONTO PREMIUM na czas trwania kursu

Dodatkowo razem z kursem otrzymasz konto premium na matmana6.pl Dzięki niemu będziesz mógł w ramach normalnej nauki szkolnej korzystać z wszystkich treści na matmana6.pl w tym do zadań z pełnymi rozwiązaniami.

Wartość: 87 zł 

Łączna wartość bonusów to 194 zł

Decydując się dzisiaj na kurs w cenie 147 zł otrzymujesz kurs i bonusy o łącznej wartości 341 zł

Ale to nie wszystko, mam coś jeszcze...

Przygotowaliśmy dla Ciebie pakiet w którym możesz otrzymać Ekspresowy Kurs Maturalny i 30 arkuszy z matury ustnej z języka angielskiego z 2018 i 2019 roku.

30 opracowanych arkuszy z matury ustnej z angielskiego 

Arkusze z maja 2018 i 2019 z kalkulatora maturalnego!

Z kalkulatora maturalnego starannie wybraliśmy 30 arkuszy z matury ustnej z języka angielskiego z całej Polski. Wyboru dokonaliśmy w taki sposób, aby pokryć 100% zagadnień do matury ustnej.

Prawdziwe arkusze maturalne z maja 2018 i 2019, nie przykłady z repetytorium!

Nie chcieliśmy tworzyć kolejnego repetytorium do matury ustnej, dlatego zdecydowaliśmy się wziąć realne arkusze opisane przez zeszłorocznym maturzystów.

Otrzymasz opracowanie dokładnie tego co oni w zeszłym roku mieli na maturze.

Żadnych twórczych, mało wartościowych przykładów. To są realne, prawdziwe arkusze z pełnym opracowaniem.

Co zawiera jeden arkusz do matury USTNEJ z angielskiego?

Arkusz składa się z 3 części

 • sterowanego dialogu pomiędzy Tobą a egzaminatorem
 • opisu obrazka wraz z dodatkowymi pytaniami od egzaminatora
 • opisu sytuacji/wyboru/wydarzenia na podstawie 2 lub 3 zdjęć, uzasadnienie wyboru i dodatkowych pytań od egzaminatora

Jak wygląda opracowanie arkusza?

Do wszystkich trzech części arkusza przygotowaliśmy pełną transkrypcję przykładowego dialogu, opisu obrazka itp. Czyli otrzymasz pełny dialog w formie pisemnej, który pokrywa całe wymagania z zadania, dodatkowe pytania egzaminatora wraz z odpowiedziami na nie i Bank Słów do tego arkusza.

 

Przykładowo zadanie 1 może wyglądać tak:

Twoja koleżanka z pracy chce przeprowadzić się do pobliskiej wsi. Uważasz, że to zły pomysł. Poniżej podane są 4 kwestie, które musisz omówić w rozmowie z egzaminującym.

 • Dojazd
 • Życie towarzyskie
 • Usługi
 • Trudności życia na wsi

 

Opracowanie tego zadania zawiera transkrypcję pełnego dialogu pomiędzy Tobą a egzaminatorem, dodatkowe pytania egzaminatora na które też są opracowane odpowiedzi.

Jednym słowem otrzymasz pełny dialog od A do Z, który mógłbyś wziąć, powiedzieć w trakcie swojego egzaminu i otrzymać maksymalną ilość punktów.

A co z obrazkami w arkuszach?

Zeszłoroczni maturzyści nie wrzucali samych obrazków na kalkulator maturalny, ale dokładnie opisywali co się na nich znajdowało.

Znaleźliśmy takie obrazki, zdjęcia, plakaty, obrazy artystów, które są zgodne z opisem maturzystów i je dodaliśmy do opracowania.

W każdym opracowaniu w zadaniu nr 2 i 3 masz odpowiadające obrazki, ale nie są to dokładnie te same, które były w arkuszach w maju, bo niestety nie są one dostępne.

Kolejno przygotowaliśmy pełny opis takiego obrazka w zadaniu 2 w raz z wszystkimi dodatkowymi pytaniami egzaminatora i odpowiedziami na nie. Znów otrzymasz pełną transkrypcję tego zadania, którą mógłbyś wziąć i powiedzieć w trakcie swojej matury i dostać maksymalną ilość punktów.

Dlaczego tylko 30 arkuszy jeżeli w całej Polsce było ich 400?

Arkuszy faktycznie było 400 w całej Polsce, ale w praktyce w trakcie naszej analizy wyszło, że są określone typy/grupy arkuszy. Reszta jest do nich bardzo podobna. Dialogi różnią się bardzo nieznacznie, obrazki są podobne, różnią się szczegółami. Opisy sytuacji czy wyboru z zadania 3 też się powtarzają...

Dlatego wybraliśmy 30 arkuszy, które pokrywają 100% tych przypadków i je opracowaliśmy od deski do deski. Po ich przerobieniu będziesz miał pełen obraz tego co możesz otrzymać na maturze.

Czy dokładnie te arkusze będą w maju 2020?

NIE, ale będą bardzo podobne!

 

CKE co roku przygotowuje nową pulę arkuszy do matury ustnej. Nie ma możliwości aby identyczne arkusze się powtórzyły, ale będą to arkusze bardzo podobne tematycznie, z opisem podobnych sytuacji, opisem podobnych obrazków i wyborów, które musisz uzasadnić.

Jeżeli przerobisz te 30 arkuszy to poradzisz sobie z każdym innym arkuszem z angielskiego.

Dodatkowo otrzymasz Bank Słów do każdego arkusza!

Każdy arkusz ma określoną tematykę np "dom, szkoła, usługi, życie rodzinne i towarzyskie". Do tej tematyki przygotowaliśmy zestaw słownictwa, który pozwoli Ci szybko i łatwo zdać maturę, jeżeli otrzymałbyś taki arkusz w zeszłym roku.

Dlaczego opracowanie jest pisemne, a nie nagraniem?

Zdecydowaliśmy się na opracowanie pisemne, bo wtedy dokładnie widzisz czarno na białym co konkretnie zostało powiedziane przez potencjalnego maturzystę i egzaminatora.

Jakie użyte zdania. Jakie użyte słówka. Jaka jest cała konstrukcja wypowiedzi.

Zakładamy, że jeżeli przystępujesz do matury ustnej z angielskiego to będziesz potrafił to przeczytać i powiedzieć 🙂

Nagranie byłoby tutaj bardziej problematyczne, bo zawsze można czegoś nie usłyszeć i będziesz się tylko nie potrzebnie zastanawiał, "A co on tam powiedział?".

Ile kosztuje opracowanie arkuszy do matury ustnej z języka angielskiego?

Cena jednej godziny korepetycji z angielskiego kosztuje około 50 zł. W trakcie jednej godziny opracowałbyś z korepetytorem maksymalnie jeden arkusz i go przećwiczył.

Daje nam to, że na opracowanie 30 arkuszy potrzebowałbyś

30 godzin po 50 zł, czyli około 1500 zł

Zróbmy małe podsumowanie

W ramach opracowania otrzymasz:

 • Wyselekcjonowane 30 arkuszy z matury ustnej z angielskiego.
 • Realne arkusze z maja, przygotowane przez CKE, a nie wymyślone przykłady.
 • Obrazki do zadań 2 i 3, które odpowiadają opisom uczniów na kalkulatorze maturalnym.
 • Pełną transkrypcję dialogu nr 1, opisu obrazka, dialogu z zadania nr 3.
 • Dodatkowe pytania egzaminatora wraz z odpowiedziami na nie!
 • Bank słów do każdego arkusza

Decydując się dzisiaj na opracowanie do matury ustnej z angielskiego otrzymasz 60% RABATU. Cena po rabacie to 47 zł 20zł

Wybieram Pakiet

Kurs Ekspresowy z matematyki

+

30 Arkuszy na ustny angielski

60% TANIEJ

Tylko Teraz 167 zł

Wybieram sam Kurs

Ekspresowy z matematyki

 

I rezygnuję z 60% rabatu

 

.

.

.

147 zł

Biorę ryzyko na Siebie! 14 dniowa bezwarunkowa gwarancja!

Jestem tak pewny jakości, wartości i skuteczności tego kursu, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ i postępy w nauce.

Biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 14 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu. Masz 14 dni na przekonanie się, czy widzisz szybkie efekty nauki z naszym kursem - jestem pewien, że tak właśnie będzie.

Jeśli w ciągu 14 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony/a, napisz do mnie na kurs_maturalny@matmana6.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

money back logo

Bezwarunkowa Gwarancja

Możesz korzystać i wypróbować kurs przez 14 dni bez żadnego ryzyka. Jeżeli w tym czasie zdecydujesz, że chcesz zrezygnować kursu to bez żadnego pytania przeleję Ci całą kwotę jaką zapłaciłeś.

Wystarczy, że wyślesz mi jednego maila. Zero pytań. Zero problemów.

Wybieram Pakiet

Kurs Ekspresowy z matematyki

+

30 Arkuszy na ustny angielski

60% TANIEJ

Tylko Teraz 167 zł

Wybieram sam Kurs

Ekspresowy z matematyki

 

I rezygnuję z 60% rabatu

 

.

.

.

147 zł

shadow-ornament

Pozdrawiam i do zobaczenia na kursie,
Łukasz Masłowski
Redaktor platformy edukacyjnej MatmaNa6.pl