Co to jest Haker Matury?

Pokażę Ci dokładnie, jak osiągnąć wynik powyżej 85%

na maturze rozszerzonej

 

Poprowadzę na tej drodze jeżeli będziesz tylko chciał poświęcić swój czas i jesteś zdeterminowany by osiągnąć sukces!

Co to jest Haker Matury?

Jak poszło Ci na próbnej maturze?
Jakie wyniki osiągasz rozwiązując arkusze maturalne z poprzednich lat?
Jesteś zadowolony? Jeżeli tak....

To nie czytaj dalej...

  • Jeżeli jednak Twój wynik jest daleki od celu jaki sobie postawiłeś
  • Jeżeli chcesz faktycznie osiągnąć wysoki wynik w maju i jesteś gotowy na poważnie rozpocząć przygotowania
  • Jeżeli nie szukasz magicznego sposobu na połączenie nauki z imprezowaniem

to HAKER MATURY jest dla Ciebie!

Haker Matury to kurs online jakiego jeszcze nie było

Skupimy się na 5 najtrudniejszych działach.

Tych z których uzyskasz najwięcej punktów na maturze. Tych, które zagwarantują Ci wysoki wynik!

Dlaczego tylko 5 działów?

Są to najtrudniejsze działy z którymi maturzyści mają największe trudności. Przypuszczam, że podobnie jest w Twoim przypadku. Są to trygonometria, stereometria, planimetria, geometria analityczna i rachunek prawdopodobieństwa.

Pozostałe działu są dużo łatwiejsze i najprawdopodobniej już je powtarzałeś kilka razy bo są przerabiane zawsze jako pierwsze.

Co z pozostałymi działami?

Te pozostałe działy będziesz powtarzał samodzielnie. Najprawdopodobniej już sporą część tego materiału powtórzyłeś. Nie chcę marnować Twojego czasu i kolejny raz powtarzać funkcję liniową. Skupimy się na rzeczach trudnych.

Wskażę Ci drogę

Jeżeli jednak jeszcze nie rozpocząłeś powtórek to otrzymasz wskazówki co powinieneś powtórzyć i w jakiej kolejności. Które zadania ze zbioru Andrzeja Kiełbasy opanować, aby mieć gwarancję wysokiego wyniku.

Jak to będzie wyglądało w praktyce?

Kurs podzielony jest na 5 modułów

Cały kurs podzielony jest na 5 modułów: trygonometria, planimetria, geometria analityczna, stereometria i rachunek prawdopodobieństwa.

Każdy moduł będzie publikowany co 4 tygodnie.

100% skupienia na maturze i schematach

Zadanie maturalne to w 99% schemat i tylko 1% pomysłu. Analizując dotychczasowe arkusze łatwo stwierdzisz, że zadania są prawie identyczne.

W kursie wskażę Ci wszystkie te schematy i pokażę najskuteczniejsze strategie przygotowania do matury, tak aby zdobyć najwyższy wynik.

Moduły publikowane co 4 tygodnie

Nie otrzymasz całego kursu od razu. Każdy moduł będzie publikowany co 4 tygodnie.

Trygonometria: dostęp od 23 XII

Planimetria: dostęp od 27 I

Geometria: dostęp od 24 II

Stereometria dostęp od 23 III

Prawdopodobieństwo: dostęp od 20 IV (lub wcześniej)

 

Materiały w formie VIDEO

Materiały będą publikowane w formie VIDEO bo w tej formie najłatwiej wszystko wytłumaczyć i przedstawić.

Będziesz jednocześnie miał obraz i głos, dzięki czemu krok po kroku zobaczysz jak rozwiązuje zadania, wyszukuję schematy i jak je rozwiązuje.

Kontakt z prowadzącym (ze mną)

W dowolnym momencie możesz do mnie napisać, jeżeli któryś materiał będzie wymagał dodatkowego wyjaśnienia.

W czasie trwania kursu jestem do Twojej dyspozycji cały czas.

Listy zadań ze zbioru A. Kiełbasy

Matura rozszerzona to rozwiązywanie zadań. Dlatego otrzymasz listy zadań ze wszystkich działów ze zbioru A. Kiełbasy, które musisz opanować, aby osiągnąć wysoki wynik. To absolutne minimum, abyś osiągnął wysoki wynik maturalny.

Te zadania to podstawa kursu, bo praktyka jest najważniejsza.

Listy zadań zostaną przygotowane również do działów, których kurs bezpośrednio nie obejmuje.

Aby z nich skorzystać musisz posiadać zbiór A. Kiełbasy do matury rozszerzonej!

Osobiście przygotuję Cię do matury

 

 

Nazywam się Łukasz Masłowski i jestem redaktorem portalu MatmaNa6.pl

Od ponad 7 lat prowadzę kursy online przygotowujące maturzystów do tego pierwszego, najważniejszego egzaminu w ich życiu.

Do tej pory z moich kursów skorzystało już 49 000 maturzystów. Zbliżamy się powoli do przekroczenia liczby 50 tysięcy.

Kurs zawsze dostosowuję do celu konkretnego ucznia dlatego każdy z nich jest inny. Prowadzę kursy, które pozwolą Ci najmniejszym wysiłkiem zdać maturę(30%) bo tylko tego potrzebujesz oraz takie które przygotują Cię do wyniku w granicach 90-100%.

Ten konkretny kurs jest w tej drugiej kategorii. Tutaj skupiamy się na poziomie rozszerzonym i na wysokich wynikach!

Nieco niżej możesz przeczytać opinie o mnie i o moich kursach, które otrzymałem od swoich uczniów.

HAKER MATURY 2020 - Moduły

Każdy moduł zawiera wyjaśnienie zagadnień z obu poziomów, zadania z rozwiązaniami krok po kroku, schematy, strategie nauki.

Moduł 1: Trygonometria

Dostęp od 23 XII 2019

Prócz wyjaśnienia zagadnień, zadań z rozwiązaniami znajdziesz w tym module również dowody i równania trygonometryczne. Szybka technika rozwiązywania trudnych nierówności i wiele innych.

Moduł 2: Planimetria

Dostęp od 27 I 2020 (lub wcześniej)

Prócz wyjaśnienia zagadnień, zadań z rozwiązaniami znajdziesz w tym module również analizę zadań tekstowych i sposób na rysowanie dobrych rysunków. Technikę znajdowania zależności i własności w figurach, bez których nie rozwiążesz zadań. Dowody z planimetrii z omówieniem krok po kroku i strategiami ich rozwiązywania.

I wiele więcej.

Moduł 3: Geometria Analityczna

Dostęp od 24 II 2020 (lub wcześniej)

Prócz wyjaśnienia zagadnień, zadań z rozwiązaniami znajdziesz w tym module również pokażę Ci jak dostrzegać zależności, wykorzystywać własności układu współrzędnych dla swoich korzyści i wiele innych skutecznych technik do zadań z geometrii.

Moduł 4: Stereometria

Dostęp od 23 III 2020 (lub wcześniej)

Prócz wyjaśnienia zagadnień, zadań z rozwiązaniami znajdziesz w tym module również pokaże Ci jak poprawić Twoją wyobraźnią przestrzenną, aby zmniejszyć trudności z zadaniami z tego działu. Wskażę sposoby na przygotowanie rysunków pomocniczych, które pomogą Ci rozwiązać każde zadanie.

I wiele więcej.

Moduł 5: Kombinatoryka i Rachunek Prawdopodobieństwa

Dostęp od 20 IV 2020 (lub wcześniej)

Prócz wyjaśnienia zagadnień, zadań z rozwiązaniami znajdziesz w tym module również wiele szybkich wskazówek i sposobów na rozwiązywanie zadań w kilku krokach. Ten dział cechuje się dużą ilością schematów, które zamierzam Ci przedstawić w przystępny sposób.

Kup Teraz

Zobacz co maturzyści piszą o innych moich kursach

Przed dołączeniem do kursu martwiłem się, że wydane pieniądze nie przełożą się ostatecznie na zadowalający wynik maturalny. Uznałem jednak, że to najlepszy sposób dla mnie, aby powtórzyć sobie ważne tematy i nauczyć się tych, których nigdy nie opanowałem. Najlepszy sposób, gdyż cała najważniejsza wiedza z tej dziedziny zamieszczona została w jednym miejscu wraz z zadaniami do ćwiczeń. Kurs był dla mnie "czytelny" i prosty w obsłudze. Oczywiście polecam ten kurs, może on być dla wielu osób "ostatnią szansą", aby przygotować się do matury. Niezbędna jest jednak systematyczność. Matematyka nigdy nie była moją mocną stroną, stąd zasięgnąłem pomocy - zakupiłem kurs. Zdałem maturę na zadowalającym dla mnie poziomie, który otworzył mi drogę do dalszej edukacji.

Jakub Czubak
Jakub Czubak Matura 2019. Obecnie student politologii

Przed zakupem miałam wątpliwości czy to faktycznie mi pomoże w mojej sytuacji, jednak zaufanie do strony matmana6.pl, z której od bardzo dawna korzystałam zdecydowało o tym, że zakupiłam kurs. Kurs okazał się idealnym utrwaleniem wiadomości z przeszłych lat nauki - wszystko świetnie podzielone i rozplanowane. Podobała mi się prostota w wyjaśnieniach (swobodny język), ale również łatwość w poruszaniu się między tematami i to jak łatwo było dopasować sobie plan nauki pod siebie. Może dodałabym jedynie ułatwienia dla wzrokowców w postaci większej liczby ilustracji (nie tylko grafiki geometryczne, ale np. kolorowe strzałki przy obliczeniach) pod wyjaśnieniami. Potrzebowałam tego kursu jedynie by zdać na 30%, bo i tak na mojej uczelni (na którą się szczęśliwie dostałam) nie potrzebne są dobre wyniki, a samo świadectwo dojrzałości. I dostałam co chciałam, egzamin zaliczyłam za pierwszym razem. Dlatego z serca dziękuję i polecam kurs.

Marta
Marta Maturzystka 2019

Zdawałam maturę po 20 latach przerwy w nauce i nie wiedziałam czy taki kurs mi pomoże przypomnieć sobie materiał. Miałam ogromną chęć zdania matury i dodatkowo dobre opinia o Was przekonały mnie do aktywacji kursu. Bardzo dobrze przygotowany materiał, łatwy do zrozumienia, dlatego zdecydowanie go polecam. Najbardziej podobała mi się możliwość sprawdzenia gdzie popełniałam błąd w rozwiązaniach. Do kursu dodałabym tylko jeszcze większą ilość zadań, tylko trening pozwoli na "wyrobieniu sobie metod rozwiązywania". Maturę oczywiście zdałam. Obecnie uczęszczam do szkoły policealnej, a od przyszłego roku zamierzam podjąć studia.

Emilia Lesińska
Emilia Lesińska Zdałam maturę po 20 latach przerwy w nauce

Przed zakupem zastanawiałem się czy aby na pewno spełni on moje oczekiwania. Ostatecznie przekonały mnie opinie innych użytkowników. Najbardziej podobały mi się interaktywne ćwiczenia z zadaniami prawda/fałsz. Szczerze mogę go polecić, ponieważ jest dobrze skonstruowany i nie zniechęca przy pierwszych podejściu.

Dawid Łukaszczuk
Dawid Łukaszczuk Maturzysta 2019

Na początku lutego zastanawiałem się czy podchodzić jeszcze do tegorocznej matury. Zdecydowałem się spróbować swoich sił, licząc na to, że może się uda i zakupiłem kurs. W kursie najbardziej przypadła mi do gustu prostota tłumaczenia. Tematy zostały tak łopatologicznie wytłumaczone, że łatwo zrozumieć na czym to wszystko polega. Poziom wiedzy, który jest przedstawiony w kursie jest jak najbardziej rzeczowy i na ten moment nic bym w nim nie zmieniał czy poprawiał. Maturę oczywiście zdałem, a kurs polecam.

Piotrek
Piotrek Maturzysta 2019

Zastanawiałam się czy kurs nie będzie słabej jakości, jednak nie wygórowana cena przekonała mnie do zakupu. Najbardziej podobało mi się w jaki sposób były tłumaczone poszczególne tematy, jednak do niektórych z nich dodałam bym więcej zadań. Kurs zdecydowanie mogę polecić kolejnym osobom.

Joanna Kosiacka
Joanna Kosiacka Maturzystka 2019

BONUSY

Prócz kursu otrzymasz jeszcze bonusy.

Konto Premium 1 rok

Konto premium w serwisie matmana6.pl na 1 rok. Dostęp do wszystkich zadań i materiałów bez ograniczeń.

Wartość 147 zł

Jak rozwiązywać zadania typu Wykaż, że...?

Dwie części poradnika z wyjaśnieniem dowodów wprost i nie wprost. Z technikami ich analizowania i rozwiązywania. Najlepsze strategie na tego typu zadania na maturze i masa przykładów rozpisanych na czynniki pierwsze.

Poradnik, który stał się bestsellerem od momentu ukazania.

Dostępny TYLKO W PRZEDSPRZEDAŻY kursu Haker Matury. Nie można go już nigdzie indziej kupić.

Wartość 49 zł

Jak uczyć się efektywnie?

Najlepsze techniki i sposoby, aby podnieść wydajność swojej nauki. Ten materiał przyda Ci się nie tylko w trakcie nauki do matury.

Wartość 29 zł

Jak wybrać studia?

Dzięki temu poradnikowi zweryfikujesz czy wybrany przez Ciebie kierunek studiów ma potencjał.

Jeżeli nie wiesz jeszcze co chcesz studiować to z tym poradnikiem będziesz mógł dokonać świadomego wyboru, dopasowanego do Twoich zainteresowań i rynku pracy.

Wartość 29 zł

Bonusy niespodzianki

Dla osób, które zdecydują obdarzyć mnie zaufaniem przygotowałem jeszcze dodatkowe bonusy, które będą niespodzianką.

W tym momencie nie chcę jeszcze ich zdradzać! Ale powiem, że są bardzo atrakcyjne z punktu widzenia przygotowania do matury na wysoki wynik.

Wartość WYSOKA zł

Jaka jest wartość kursu?

Kurs - 5 modułów

 

Moduły z nagraniami z najtrudniejszych działów matematyki. Kilkanaście godzin nagrań.

 

Wartość 5 x 200 zł = 1000 zł

BONUS 1: Konto Premium 1 rok

 

Konto premium na 1 rok w serwisie matmana6.pl. Nieograniczony dostęp do wszystkich zadań i innych materiałów.

 

Wartość 147 zł

BONUS 2: Jak rozwiązywać zadania Wykaż, że...?

 

Poradnik dostępny tylko w przedsprzedaży.

 

Wartość 49 zł

BONUS 3: Jak uczyć się efektywnie?

 

Poradnik z najlepszymi technikami zwiększającymi efektywność Twojej nauki.

 

Wartość 29 zł

BONUS 4: Jak wybrać studia?

 

Poradnik dzięki któremu dokonasz wyboru studiów lub zweryfikujesz czy Twój wybór ma potencjał.

 

Wartość 29 zł

Bonusy niespodzianki

 

Dodatkowe bonusy niespodzianki dostępne tylko w przedsprzedaży.

 

Wysoka wartość!Łączna wartość: 1254 zł

Cena nigdy nie będzie już tak niska. Będzie tylko rosła.

Jeżeli chcesz osiągnąć wysoki wynik (85% i więcej) na maturze rozszerzonej to skorzystaj teraz!

Przedsprzedaż BLACK FRIDAY - 97 zł - ZAKOŃCZONAOferta zakończona 2 XII 2019
Kup Kurs Online za 197 złLiczba miejsc ograniczona

Najczęściej zadawane pytania

Czy otrzymam dostęp do wszystkich materiałów od razu?

Nie, materiały są publikowane w określonych terminach. Data publikacji każdego modułu jest dostępna na liście modułów. Od razu otrzymasz dostęp do wszystkich bonusów.

Czego potrzebuję, aby uczestniczyć w kursie?

Wystarczy komputer lub telefon z dostępem do internetu. Obowiązkowo potrzebujesz jeszcze zbiór zadań do matury rozszerzonej A. Kiełbasy.

Czy przerabiając kurs mogę zadawać pytania prowadzącemu?

Oczywiście! Jestem tutaj dla Ciebie. To Ty masz uzyskać jak najwyższy wynik na maturze, a ja zrobię wszystko aby tak się stało.

W każdym momencie możesz do mnie napisać maila, wiadomość na fb itp. Odpowiem najszybciej jak będzie to możliwe. Czasami może być to wiadomość a czasami dodatkowy materiał video do kursu jeżeli stwierdzę, że może to być przydatne dla innych uczestników.

Czy mogę liczyć na obniżkę ceny?

Kurs w tym momencie jest w najniższej cenie w jakiej kiedykolwiek będzie jeszcze dostępny. Cena co najwyżej będzie wyższa. Nie planuję dawać żadnych dodatkowych rabatów i obniżek.

Kiedy rozpoczyna się kurs?

Pierwszy moduł z trygonometrii będzie dostępny od 23 grudnia (lub wcześniej o czym będę na bieżąco informował). Kolejne moduły będą dostępne wg przedstawionego wyżej harmonogramu.

Od razu po zakupie otrzymasz dostęp do bonusów m.in poradnika "Jak rozwiązywać zadania typu Wykaż, że...?"

Jak długo będę miał dostęp do kursu?

Dostęp do kursu będzie aktywny do 31 sierpnia 2020 roku.

Czy mogę zapłacić kartą?

Tak, po przekierowaniu do systemu płatności tpay wybierz jako sposób płatnośći PayPal i postępuj wg instrukcji.

Nie musisz mieć założonego konta PayPal, aby zapłacić kartą.

Czy mogę zapisać się na kurs później?

Tak, Kurs będzie dostępny w regularnej sprzedaży, ale nie zdecydowałem jeszcze od kiedy. Na pewno później będzie też drożej.

 

Kup kurs online za 197 złLiczba miejsc ograniczona

 

 

 

Wysoki wynik na maturze z matematyki (powyżej 85%) jest w zasięgu Twoich możliwości i zrobię wszystko, aby jak najbardziej Ci w tym pomóc.

Od Ciebie oczekuję tylko zaangażowania i chęci do nauki.

Do zobaczenia po drugiej stronie.

Łukasz Masłowski

Redaktor MatmaNa6.pl