Jak zdać maturę z matematyki na minimum 77% i zaoszczędzić czas oraz pieniądze?

Prawdopodobnie jak wiele osób, które chcą lub muszą zdać maturę z matematyki zapomniałeś już większości rzeczy, których się nauczyłeś w liceum lub technikum.

A może zdajesz maturę po wielu latach i nie pamiętasz już wzoru na procent składany, jak rozwiązywać równania wielomianowe czy nierówności logarytmiczne. Większości tych rzeczy nie używałeś w swoim zawodowym życiu, a mózg odkłada na dalsze półki informacje, które przez dłuższy czas są nieużywane. Po prostu zapominamy...

Omal się nie rozpłakałem, gdy...

6 maja 2017 roku, w dzień matury z matematyki sprawdziłem wieczorem skrzynkę pocztową. Otrzymałem ogromną ilość maili od naszych kursantów. m. in. napisała do mnie Dorota:

Dziś pisałam maturę z matematyki. Właśnie sprawdziłam odpowiedzi i wyszło mi, że będę miała 78% (możliwe, że ciut więcej). Chciałam powiedzieć, że to wszystko dzięki Pańskiemu kursowi. Ostatnie dni powtarzałam jedynie razem z "Matma Na 6". A muszę powiedzieć, że wcześniej mój wynik nie przekraczał 48% na 10 probnych, raz nie zdałam i miałam wtedy 28%. Moja średnia to 21pkt (red. 42%). Wiem, że była ona podobno łatwa, ale wiele osób mówiło, że chyba się nie uda. Nie można więc mówić o łatwości skoro każdy jest inny i jego wiedza też jest różna od innej osoby.

Obiecuję, że nadal będę polecała Pański kurs.

Stokrotne dzięki:) jestem taka szczęśliwa

Z poważaniem Dorota

Miałem bardzo dużo takich maili, czytałem je cały wieczór i poszedłem spać dopiero o pierwszej w nocy. Chciałem wszystkim odpisać i pogratulować każdemu wyniku. Każdy sam na to zasłużył przerabiając wszystkie lekcje z mojego kursu. Ja im tylko pokazałem co i jak zrobić, ale to oni to zrobili, oni zdali swoje matury z matematyki.

Pomyśl jak Ty się będziesz czuł we wtorek 5 maja 2020 roku o godzinie 11:50

w momencie wychodzenia z sali egzaminacyjnej... będziesz szczęśliwy, pełen satysfakcji tak jak Dorota i pewno pomyślisz "Udało się! w końcu zdałem maturę i pokażę teraz tym... że nie mieli racji mówiąc, że zdawanie matury po latach to głupota."
Zaraz po opuszczeniu murów szkoły pójdziesz w ten słoneczny dzień do pobliskiej kawiarni z ogródkiem i zamówisz kawę lub piwo, które będzie smakowało jak nigdy przedtem. Bo teraz masz już maturę w ręku.

Od czego zacząć przygotowania do matury?

Na maturze z matematyki jest bardzo dużo materiału, którego wymaga CKE od wszystkich maturzystów bez względu na wiek. Jest, aż 9 głównych działów, które trzeba poznać i opanować, aby zdać maturę na poziomie podstawowym, są to:

 1. liczby i ich zbiory,
 2. funkcje i ich własności,
 3. funkcje wymierne,
 4. funkcje trygonometryczne,
 5. ciągi liczbowe,
 6. planimetria,
 7. geometria analityczna,
 8. stereometria,
 9. rachunek prawdopodobieństwa.

Ogromna ilość materiału

 

 

Jak sam widzisz to bardzo szeroki zakres materiału. Zadania z każdego z nich pojawiają się na maturze, bo w tym momencie arkusze maturalne mają 30 lub więcej zadań.

Po prawej stronie zamieściłem pełną listę wymagań wraz ze szczogółowymi zagadnieniami z poszczególnych działów. Informacje te pochodzą prosto z informatora maturalnego z matematyki z CKE.

 

Kliknij na obrazek, aby rozwinąć całość.

Przespałeś dwa lata liceum lub technikum?

Cieżko samemu opanować całość tego materiału, jeżeli "prześpi" się 2 lata liceum, a co dopiero po kilku lub kilkunastu latach przerwy. Jest to wykonalne, ale wymaga samodyscypliny, bardzo dobrej organizacji czasu, harmonogramowania przygotowań i wielu książek, na które trzeba wydać sporo pieniędzy. Rzadko zdarza się, że w jednej książce znajdziemy wszystkie materiały, które będą wyjaśnione w prosty sposób.

Co zawiera kurs maturalny z matematyki na poziomie podstawowym?

 • 1

  52 lekcje z wyjaśnieniem zagadnień

  Lekcje zawierają 100% materiału wymaganego przez CKE do matury na poziomie podstawowym.

 • 2

  460 zadań maturalnych z pełnymi rozwiązaniami - TYLKO ten kurs zawiera, aż tyle zadań maturalnych.

  Każda z 52 lekcji zawiera zadania maturalne z pełnymi rozwiązaniami. Najszybciej nauczysz się w ten sposób, że najpierw przedstawimy Ci wymaganą teorię, a potem zastosujesz ją w praktyce rozwiązując zadania. Jeżeli jakieś zadanie sprawi Ci problem, to możesz sprawdzić poprawne rozwiązanie!

 • 3

  Testowe arkusze maturalne wg dyspozycyjności Twojego czasu.

  Przygotowałem dla Ciebie 3 próbne arkusze maturalne, abyś mógł sprawdzić stan swojej wiedzy w dowolnym momencie.

 • 4

  Liczne komentarze zwracające uwagę na najczęściej pojawiające się zagadnienia i zadania maturalne.

  Analizując poprzednie matury zauważyliśmy, że niektóre zagadnienia pojawiają się częściej na maturze niż inne. Zwrócimy Ci uwagę na ten materiał - bo istnieje bardzo duża szansa, że w tym roku też się pojawią tego typu zadania. Takie wskazówki tylko u nas.

 • 5

  Ćwiczenia interaktywne w czasie nauki

  Aby urozmaicić Twoją naukę i przede wszystkim sprawdzić czy prawidłowo zrozumiałeś dany fragment lekcji, przygotowaliśmy dodatkowe krótkie ćwiczenia interaktywne. W ten sposób możesz monitorować swoje skupienie podczas nauki! Tego nie ma żaden inny kurs!

 • 6

  Harmonogram kursu dostosowany do Twoich możliwości czasowych!

  Cały kurs podzieliliśmy na jednostki lekcyjne omawiające konkretne zagadnienia. Jedna jednostka to od 30 do 45 minut. Sam decydujesz ile materiału i w jakie dni tygodnia chcesz sobie przyswajać. To Ty podejmiesz decyzję czy kurs będzie intensywny i będzie trwał tylko miesiąc, czy może potrzebujesz więcej czasu i całość rozplanujesz na 3 miesiące. Takie harmonogramowanie nauki tylko w naszym kursie.

Kto jest autorem kursu?

Autorem kursu jest Łukasz Masłowski, Redaktor portalu MatmaNa6.pl jednego z największych serwisów matematycznych w Polsce.

Prowadzę go nieustannie od 2008 roku, a od 8 lat prowadzę kursy maturalne przez internet.

Matematyka to moja pasja i wkładam w to całe serce. Ukończyłem uczelnie techniczną gdzie matematyki było aż nadto. Teraz pomagam innym zrozumieć, często polubić i przede wszystkim zdać maturę z matematyki.

Z moich kursów skorzystało już
ponad 49 tysięcy zadowolonych maturzystów.
Średni wynik po pełnym kursie maturalnym to
77%
Pokazaliśmy w zeszłym roku, że z nami to łatwiejsze niż Ci się wydaje!

Posiadanie wiedzy to jedno, a umiejętność jej przekazania to druga sprawa. Sprawdź co o naszym stylu nauki sądzą inni.

Lekcje są skonstruowane w bardzo przejrzysty sposób, jak do tej pory zrozumiałam wszystko (jak chodzi o moje zdolności matematyczne to śmiało mogę powiedzieć że dopiero z tym kursem zaczynam rozumieć o co chodzi) ha gdyby tak wyglądały lekcje w szkole, zapewne nie było by problemu z maturą.... świetnie krótko, prosto zwięźle i na temat.

Anna Maj, maturzystka

Jestem tegoroczną maturzystką i muszę przyznać, że kurs bardzo mi się przydał. Jestem w pełni zadowolona, ponieważ wiele sobie przypomniałam , jak i zarówno nauczyłam. Z pewnością polecę tą stronę moim znajomym.
Pozdrawiam 🙂

Marta Kaczmarek, tegoroczna maturzystka

Rewelacyjny kurs!! Nie dość, że każda lekcja jest bardzo krótka, to wszystko jest tak idealnie wytłumaczone, że czasem się zastanawiam jak ja niektórych rzeczy mogłam nie rozumieć 🙂 Na prawde wspaniały pomysł z tym kursem. Pozdrowienia dla twórcy tego kursu 🙂

Dominika Pasierbek, matura 2016

Jeżeli chodzi o sam powód, pisania, to chciałam napisać, że właściwie brak mi słów. Ja co prawda, maturę pisałam w zeszłym roku, i jak (niestety) spora część, poległam. Na matematyce oczywiście. Bałam się, iż pomimo tego, że mam rok "wolnego", to sobie nie poradzę. A tu proszę ! Państwa kurs ! Na prawdę brak słów, za mega wspaniałą inicjatywę.
Szacunek wielki, za to, że przez kilkadziesiąt dni, potrafił Pan i cała ekipa "MatmaNa6.pl", wyjaśnić to, czego nie dokonał mój matematyk przez 3 lata. 

Pozdrawiam serdecznie,

Agata Polakiewicz, matura 2015 - poprawa

Drogi Łukaszu z żoną stokrotne dzięki za wykłady - żaden z podręczników nie daje tak jasnego i klarownego wyjaśnienia, dzięki Wam zaczynam rozumieć matematykę, ba nawet ja polubiłam.

Maria Jedliczo, tegoroczna maturzystka

Witam serdecznie 🙂 Serdecznie dziękuję za pomoc w nauce matematyki, dzięki udziałowi w Pana kursie bez problemu poradziłam sobie z dzisiejszą maturą. Rzeczy, które wcześniej były dla mnie niezrozumiałe, okazały się być banalnie proste.
Ma Pan niesamowitą zdolność tłumaczenia wszystkich zagadnień krok po kroku, co się ceni, ponieważ osoby, które wcześniej nie żyły w zgodzie z matematyką, tego właśnie potrzebowały. Jeszcze raz WIELKIE podziękowania i życzę dalszych sukcesów w pracy 🙂 Pozdrawiam,

Paulina Ryba, matura 2017

Witam!
Powiem tak:
Moim zdaniem ten kurs jest po prostu obłędny! Nie dość, że przyczynił się do bardzo dobrych wyników na maturze to jeszcze zmniejszył stres przed. Przechodząc wszystkie lekcje (z początku systematycznie, później dopiero tydzień przed maturą ok 30lekcji - z powodu braku wolnego czasu w roku szkolnym) na maturę szłam z przekonaniem, że żadne zadanie nie będzie dla mnie problemem - choć ten "dowód" ustanowił na mnie pułapkę.

Sądzę, że to własnie dzięki temu kursowi tak dobrze napisałam maturę na poziomie podstawowym. Bo na rozszerzonym już troszkę gorzej mi poszło - ale to jedynie była moja wina, gdyż np. źle przepisałam zadanie. A dzięki temu kursowi w większości przypadków wiedziałam co rozwiązać i jak to zapisać. I tak jak nie wielu z moich znajomych ten poziom wydawał się w miarę przystępny.

BARDZO DZIĘKUJĘ ZA KURS MATURALNY, KTÓRY STAŁ SIĘ MOIM NAJLEPSZYM NAUCZYCIELEM!
Pozdrawiam 🙂

Klaudia Wcisło, matura 2015

Witam 🙂
Bardzo się cieszę, że rusza 3. edycja kursu maturalnego MatmaNa6.pl. Są to bardzo przydatne lekcje jako indywidualne przygotowanie do matury oraz ogromna pomoc w przygotowywaniu się na zajęcia lekcyjne. Z ogromną radością polecę go młodszym rocznikom i ogólnie postaram się choć w najmniejszym stopniu pomóc serwisowi!
Mnie osobiście kurs bardzo pomógł - z matematyki byłam dosyć słaba, a moich rodziców nie stać było na korepetycje czy drogie kursy przedmaturalne oferowane przez różne szkoły. Mimo to zależało mi na dobrym wyniku z matury i przyzwoitej ocenie na świadectwie ukończenia liceum. Zapisałam się więc na Pana kurs i z biegiem czasu powoli zaczynałam rozumieć zawiłe matematyczne reguły. Dziś zamiast marnej trójki na moim ostatnim szkolnym świadectwie widnieje piątka, a co najważniejsze dostałam się na wymarzony kierunek studiów. Ten kurs okazał się dla mnie doskonałym rozwiązaniem! 😉
Mam nadzieję, że takich osób jak ja będzie za Pana sprawą dużo więcej 🙂

Dziękuję za wszystko i pozdrawiam!

Marta Wiszowata, matura 2014

Kurs jest świetny! Genialny wręcz! Co prawda błędem było zakwalifikowanie metody wyznacznikowej przy układach liniowych, bo to poziom rozszerzony a ja robię podstawę 🙂 ale to nic takiego w stosunku do tego jak dobry jest ten kurs. Jedyne co mi nie odpowiada to to, że maile przychodzą codziennie, chciałabym mieć możliwość wyboru dni 🙂 jeszcze raz to powiem, SUPER POMYSŁ z tym kursem !

Kasia, licealistka z Bydgoszczy, matura 2013

Super kurs! naprawdę! Przed każdym sprawdzianem czy kartkówka wchodzę na lekcje i szukam tego co potrzebuję dzieki czemu mogę sobie poćwiczyć. Wszystko świetnie wytłumaczone, jak dla mnie strzał w dziesiatke!
Owacje na stojaco dla prowadzących! brawo!

Magdalena Badowska, maturzystka Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie (matura 2013)

Ten kurs jest fantastyczny!! Wcześniej z matematyki potrafiłam nie wiele, a teraz? Nic nie sprawia mi problemów 🙂 Wszystko jest opisane naprawdę fajnym, prostym językiem więc nie żadnych problemów ze zrozumieniem co autor miał na myśli 🙂 Matematyka stała się przyjemna, a nie zmorą 🙂 ten kurs rozjaśnił mi głowę 😀
Dziękuję Panie Łukaszu 🙂

Angelika, licealistka z Liceum Zaocznego Profesja w Gdańsku

Dla mnie ten kurs jest strzałem w 10! Codzienny kontakt z matematyką przez ok 15 minut, czasem mniej, wydawał się wcześniej dla mnie niemożliwy- chociaż wiem, że taka systematyczna praca najbardziej popłaca 😀 i właśnie dzięki Waszemu kursowi maturalnemu mogę powiedzieć, że doskonale pomaga mi on przypomnieć sobie wszystkie tematy z 3 lat licealnych. Po miesiącu korzystania z kursu poprawiłam swój wynik z matury próbnej o prawie 20 % 🙂 mam nadzieje, że w maju będzie to kolejne dwadzieścia więcej 😀 Pozdrawiam i dziękuje za wymyślenie czegoś tak przydatnego ! 🙂

Karolina, licealistka z I LO im. T. Kościuszki w Dąbrowie Tarnowskiej

Dla kogo jest pełny kurs maturalny z matematyki?

 • 1

  maturzystów (licealistów), którzy "przespali" 2 lata liceum i teraz potrzebują szybkiego i gruntownego opanowania materiału do matury

  Jesteś w trzeciej klasie liceum i dopiero teraz zacząłeś myśleć o obowiązkowej maturze z matematyki? Nie martw się, przejdziemy razem przez cały materiał, który jest wymagany do matury. Tematy, które pamiętasz i rozumiesz przejdziemy szybko, a skupimy się na tych, które wymagają od Ciebie więcej pracy. Z moją pomocą zdążysz opanować cały materiał przed egzaminem w maju 2013r.

 • 2

  Dla osób które nie zdały matematyki na maturze

  Jeżeli w ubiegłym roku nie zdałeś matury z matematyki i chcesz ją zaliczyć to ten kurs jest dla Ciebie. Przygotujemy Cię gruntownie do egzaminu, utrwalimy wiedzę i gwarantujemy sukces.

 • 3

  Dla osób które chcą poprawić wynik matury z matematyki

  Jeżeli Twój wynik z matury z matematyki nie jest zadowalający i chcesz go poprawić to ten kurs również jest dla Ciebie! Dzięki niemu opanujesz 100% materiału na bardzo wysokim poziomie.

Tłumaczymy nawet najbardziej oczywiste rzeczy. Dlaczego?

Które rzeczy są oczywiste? Tylko te, które się zna i rozumie! Na dzień dzisiejszy nie wiem jak jest Twój poziom wiedzy z matematyki, dlatego przyjąłem zasadę w kursie, że tłumaczę wszystko od podstaw.

Czasami może Ci się wydawać, że tłumaczenie takich drobiazgów jak procenty czy dodawanie ułamków to zbędny wysiłek, bo to oczywistość! W tym kursie wszystkie tego typu pojęcia są wytłumaczone wręcz "łopatologicznie" tzn. przeczytasz i zrozumiesz!

Jeżeli jakiś materiał jest dla Ciebie jasny i zrozumiały to możesz przejść do kolejnej lekcji.

Tłumaczymy wszystko w prosty sposób!

Czy jak czytasz na temat niektórych zagadnień z podręczników szkolnych/maturalnych to dalej nic z tego nie wiesz?

Niestety nie jesteś z tym uczuciem sam!

Wiele osób tak ma i ja nie byłem tutaj wyjątkiem. W liceum musiałem przeczytać w podręczniku do matematyki jakieś tłumaczenie kilka razy, aby je zrozumieć.

Czyja to wina?

Moim zdaniem wynika to z faktu, że osoby, które piszą podręczniki często nie uczyły w szkole i dlatego te tłumaczenia są niezrozumiałe.

Przez to, że sam miałem ten problem to wszystkie nasze materiały przygotowujemy w taki sposób, aby po jednokrotnym przeczytaniu nie budziły wątpliwości i były od razu zrozumiałe. W tym celu dodajemy dodatkowe komentarze i przykłady, bo to najszybszy sposób, abyś opanował materiał potrzebny do zdania matury z matematyki.

Jak będzie wyglądał kurs?

Kurs realizujesz w zamkniętej części serwisu MatmaNa6.pl w wygodnym panelu kursu. Do dyspozycji otrzymasz system harmonogramowania nauki w którym będziesz mógł ustawić:

 • ilość lekcji dziennie,
 • dni tygodnia w które chcesz otrzymywać i przerabiać lekcje,
 • najbardziej odpowiednią dla Ciebie godzinę otrzymywania kolejnych lekcji.

Ponadto system sam będzie Ci pokazywał Twój postęp w opanowaniu materiału oraz to ile jeszcze pracy przed Tobą.

Ustawienia harmonogramu możesz zmienić w dowolnym momencie bez wpływu na dotychczasowo przerobiony materiał. Dzięki temu jeżeli będziesz miał dni w które nie znajdziesz aż tyle czasu na naukę, to możesz zwolnić tempo kursu w tym okresie.

Po co Ci taki harmonogram?

Dzięki niemu nie będziesz tracił czasu na zastanawianie się "co dzisiaj powinienem zrobić?". Harmonogram sam rozplanuje całą naukę. Kolejne lekcje będą udostępniane dopiero w miarę upływającego czasu, aby nie przywalić Cię dużą ilością materiału już pierwszego dnia! Dzięki temu zaoszczędzisz dużo czasu na organizacji nauki.

Powiadomienia email o kolejnych lekcjach.

Systematyczność to podstawa tego kursu. Bez niej nie uda Ci się przygotować do matury z matematyki. Dlatego, aby zmotywować Cię do nauki w dni w które masz przerobić kolejne lekcje wyślę Ci przypomnienie na Twój adres email. Przetestowaliśmy to w naszych poprzednich kursach i takie przypomnienia świetnie się sprawdzają!

Nie musisz uczyć się z monitora!

Większość osób woli uczyć się z kartki niż z monitora. Dlatego przygotowałem możliwość drukowania wszystkich materiałów. Opcja drukowania jest na tyle rozbudowana, że pozwala drukować od razu kilka lekcji lub wybrane zagadnienia, zadania czy tylko krótkie ćwiczenia interaktywne. Sam zobaczysz jakie to proste i wygodne.

Kiedy się rozpoczyna i jak długo trwa Pełny Kurs Maturalny?

Kurs jest prowadzony indywidualnie z każdym uczestnikiem, rozpoczniesz go w momencie zakupu dostępu do kursu.

Kurs zawiera 52 lekcje, które są tak rozplanowane, aby ich przerobienie zajmowało około 30-45 minut.

To Ty decydujesz ile czasu będzie trwał ten kurs ustalając ilość lekcji tygodniowo. Jeżeli ustalisz np. jedną lekcję dziennie to całość zajmie nieco ponad 2 miesiące. Jeżeli ustalisz mniej lekcji tygodniowo - to będzie to dłużej, jeżeli wybierzesz więcej niż 7 lekcji tygodniowo bo dysponujesz większą ilością czasu np. w weekendy wówczas całość odpowiednio się skróci.

Ile kosztuje Pełny Kurs Maturalny?

Ceny kursów maturalnych oscylują w granicach 600-1200 zł w zależności od miasta i ilości godzin.

Ceny kursów internetowych są nieco niższe i wynoszą średnio 250-400 zł!

Ceny korepetycji to już astronomiczne kwoty bo mieszczą się one w przedziale 25-80 zł za godzinę, czyli za 52 godziny byłoby to od 1560 do 4160 zł!

Zróbmy małe podsumowanie

W ramach kursu otrzymasz:

 • 52 lekcje z wyjaśnieniem zagadnień wymaganych przez CKE
 • 460 zadań maturalnych z pełnymi rozwiązaniami
 • Testowe arkusze maturalne
 • Omówienie najczęściej pojawiąjących się zagadnień i zadań maturalnych.
 • Ćwiczenia interaktywne w czasie nauki do matury
 • Nieobliczalną oszczędność czasu, który musiałbyś poświęcić na samodzielną naukę bez kursu.
 • System harmonogramowania nauki, który zaoszczędzi Ci masę czasu!

Ale to nie wszystko, są jeszcze BONUSY

BONUS 1

3 autorskie arkusze maturalne

Po przerobieniu kursu otrzymasz 3 autorskie arkusze maturalne, przygotowane specjalnie na potrzeby tego kursu. Dzięki temu będziesz mógł sprawdzić efekty swoich przygotowań oraz ocenić możliwy wynik na maturze w maju.

Wartość arkuszy: 27 zł

BONUS 2

Raport: Najczęstsze zadania maturalne z matematyki

Dla uczestników kursu przeanalizowałem matury z ostatnich kilku lat i przygotowałem raport z zadaniami które najczęściej pojawiają się na maturze podstawowej z matematyki. Jest to doskonałe uzupełnienie materiału zebranego w kursie.

Wartość raportu: 21 zł

BONUS 3

KONTO PREMIUM na 1 miesiąc

Dodatkowo razem z kursem otrzymasz konto premium na matmana6.pl Dzięki niemu będziesz mógł w ramach normalnej nauki szkolnej korzystać z wszystkich treści na matmana6.pl w tym do zadań z pełnymi rozwiązaniami.

Wartość: 27 zł

Łączna wartość bonusów to 75 zł

Decydując się dzisiaj na kurs w cenie 127 zł otrzymujesz kurs i bonusy o łącznej wartości 202 zł

Możesz wybrać sam kurs + Bonusy... Albo...

Przygotowałem pakiet specjalny. Możesz zamówić razem z kursem 3 poradniki i konto premium na rok za ułamek ceny.

Co zawiera pakiet?

 • Pełny Kurs Maturalny poziom podstawowy

 • 3 autorskie arkusze maturalne

  Wartość 27 zł

 • Raport: Najczęstsze zadania na maturze z matematyki

  Wartość 21 zł

 • Jak uczyć się efektywnie?

  Standardowa cena 59 zł

 • Jak wybrać studia?

  Standardowa cena 59 zł

 • Jak sfinansować studia?

  Standardowa cena 59 zł

 • Konto Premium 1 rok

  Standardowa cena 147 zł

Podsumujmy

Otrzymasz Kurs Maturalny + Arkusze + Raport + 3 poradniki + Konto Premium na rok

o łącznej wartości 499 zł

Wybieram pakiet

Tylko Teraz 157 zł

Wybieram sam kurs

 

127 zł

Biorę ryzyko na Siebie! 14 dniowa bezwarunkowa gwarancja!

Jestem tak pewny jakości, wartości i skuteczności tego kursu, że GWARANTUJĘ TWOJĄ SATYSFAKCJĘ i postępy w nauce.

Biorę na siebie całe ryzyko Twojej decyzji. Daję Ci 14 dni GWARANCJI SATYSFAKCJI liczonej od momentu zakupu dostępu do kursu. Masz 14 dni na przekonanie się, czy widzisz szybkie efekty nauki z naszym kursem - jestem pewien, że tak właśnie będzie.

Jeśli w ciągu 14 dni od momentu opłacenia dostępu do kursu z jakiegoś powodu uznasz, że nie jesteś zadowolony/a, napisz do mnie na kurs_maturalny@matmana6.pl, a otrzymasz zwrot wpłaconych pieniędzy.

money back logo

Bezwarunkowa Gwarancja

Możesz korzystać i wypróbować kurs przez 14 dni bez żadnego ryzyka. Jeżeli w tym czasie zdecydujesz, że chcesz zrezygnować kursu to bez żadnego pytania przeleję Ci całą kwotę jaką zapłaciłeś.

Wystarczy, że wyślesz mi jednego maila. Zero pytań. Zero problemów.

Wybieram pakiet

Tylko Teraz 157 zł

Wybieram sam kurs

 

127 zł

Do zobaczenia po drugiej stronie.

Pozdrawiam,

Łukasz Masłowski

PS. Im wcześniej zaczniesz przygotowania tym lepszy osiągniesz wynik! Podejmij właściwą decycję! Kup Kurs